Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:39


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Kakis119

27.07.2011. 16:36

Vai prasa speciālu pensiju no valsts,jo Zatlers ir gulējis ar paša prezidenta sievu?

Atbildēt

VDK

15.07.2011. 16:30

Ļoti laba ideja bija tai politmafijas klanu kloākas ielikteņa Zatlera kancelejai ! ja tādu likumu pieņemtu, tad tā paplašināta sapratnē varenas pensijas pienāktos ne tikai tai Litai, bet arī visām prostitūtām, nu, ne tikai politpalaistuvēm ...

Atbildēt

:)

15.07.2011. 11:04

te nu bija godigas Zatlerens, aiejot vel kartigu kampienu velas iegut...sen ( no Traumu laikiem) jau klist runas ka vinju interese tikai nauda un pardosies tam kurs vairak maksas...savukarte Lilitu interese gan nauda gan ietekme...noteikti nebalsosu par so pariti...

Atbildēt

niknais

14.07.2011. 15:14

iipashaa peensija jaadod iipashiem cilveekiem...esmu paarliecinaats ka lilita ne tuvu nav iipashs cilveeks.

Atbildēt

smart

14.07.2011. 14:09

Varbūt arī doma laba un pareiza, tikai žēl, ka ideju par sliktu padara cilvēks, uz kuru tas tiek reducēts- šajā situāčijā- Lilita. Es arī nezinu, vai tikai apzināti netiek veidots šāds Zatleres tēls- lai kaitētu Zatleram.

Atbildēt

pavisam godīgs pensionārs

14.07.2011. 11:14

ļoti jādomā,vai balsot par Zatlera partiju. Ka tik nesanāk kā ar Jūrmalas rezidenci un Rīgas pili,kad Zatleru Lilita valdīja un skaldīja tur,izrīkoja pēc sava prāta visu Valsts kanceleju un pašu prezidentu arīdzan.
Iekāpjot Zatleram Saeimā,tiks bīdīti likumi pēc Lilitas ģīmja un līdzības tikai viņai par labu - gan pensija pirms laika un vajadzīgajiem izmēriem,gan privātmāja prestižajā Baltezera krastā par valsts naudu.
Ļoti spēcīgi un cītīgi jādomā-kas ir kas un kāpēc Zatlers tā cenšas kāpt politikā.

Atbildēt

sekss ar voldi tātad viņai ir darbs

14.07.2011. 10:54

tā jau ir prostitūcija

Atbildēt

bbb

14.07.2011. 09:53

Vēlreiz tikai apstiprina manas domas par to, kāda... ir Lilita. Fui.

Atbildēt

alma

13.07.2011. 23:15

Tiešām žēl, tā nesimpātiskā kundze bojā visus, iespējams, labos nodomus. Viņu vajadzētu kaut kur noglabāt, kādā klosterī būtu labi. Un, ka ārā nevar tikt!

Atbildēt

saprāts

13.07.2011. 22:22

Kauns par tādu badūgumu! Ne velti tas krievu teiciens" iz grjazi v kņjazi".Domāju, ka Zatlera reitings stipri krities.

Atbildēt

Lora

13.07.2011. 17:38

tas, ka interesējās, lai nu būtu- zināt nekad nav par skādi. ārlietu ministrijas sagatavotais pārskats ir pietiekami izsmeļošs un visa cieņa tiem padomu devējiem, kam pietika veselā saprāta Lilitas negausību un ambīcijas atvēsināt- priekšlikumus likumdošanas procesā nevirzīt.
kopumā šī medijos nule publiskotā info neko labu topošajai ZRP nenes. turpmākajā politiskajā darbībā dzīvesbiedre diemžēl šim prezidentam ir , maigi izsakoties, vājais posms...

Atbildēt

fabula

13.07.2011. 17:09

Lai iet un strādā šerva tāda! NEkāda pensija , šeit pagaidām nav Igaunija!

Atbildēt

Viktors

13.07.2011. 16:35

Autoru šim teicienam netceros, bet pilnībā piekrītu. "Ja jūs domājat ka balsojat par prezidentu, tad samagi kļūdaties jūs balsojat par viņa sievu".

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.07.2011. 16:10

*************************************
Šlesers asi kritizē Zatleru; LPP/LC likvidēt netaisās.
www.DELFI.lv
| 13. jūlijs 2011 08:39
...(..)...
Asu kritiku intervijā Šlesers veltīja bijušajam Valsts prezidentam Valdim Zatleram. Šlesers norādīja, ka visi nopietnie iespējamie Zatlera partijas biedri no dalības tajā atsakās, kā piemērus minot Darba devēju konfederācijas priekšnieci Elīnu Eglu un bijušo ģenerālprokuroru Jāni Maizīti. Tāpēc Zatlers aiz izmisuma partijas nosaukumā licis savu uzvārdu, lai apietu pats savu lēmumu par lokomotīvju principa aizliegšanu vēlēšanās. Šlesers ironizēja: „Ja partija sauktos tikai „reformu", daudzi vēlētāji paskatītos - eu, tur tak nav neviens nopietns cilvēks!"

Zatlers neko neesot līdz šim pateicis par to, kāda būs viņa ekonomikas politika, kāda būs pensiju politika. Ejot politikā, vairs nebūšot iespējams atrasties tādā situācijā kā prezidentam - „iznāk, nolasa paziņojumu, neatbild uz jautājumiem un aiziet," brīdināja Šlesers.
**************************************
...ŠLESERS !!! - tas jau nu riktīgais !!! ...šam pat nedrīkstētu atļaut atvērt pakaļas caurumu bezdienam - par mutes atvēršanu vispār nerunājot... man personigi nospļauties, kāds nosaukums tai partijai - neesmu no tiem, kas vērtē pēc kaut kāda nosaukuma... un MANI Zatlera vārds nemaz neatbaida - tieši otrādi : šis agresīvais izaicinājums precīzi ataino VIŅA ekstravaganto izgājienu ar Saeimas atlaišanu ... to tik pat labi var interpretēt kā atbildības uzņemšanos - sak, mans rīkojums un mana partija ...es to varu uztveru pat kā drosmi ...un vismaz pagaidām Zatlers visas savas knosīšanās sekas pārlaidis BEZ BIMBĀŠANAS ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.07.2011. 15:50

*****************************************
... vispār vērojama interesanta parādība : krītot pašas tautas sākotnējai eiforijai, Zatlers nepārprotami nonāk vājākās pozīcijās, kas pēc loģikas prasītu, lai interese par viņu kā vērā neņemamu pretinieku zustu... bet izrādās, ka spērieni, kas tiek veltīti, tā teikt, pus - garzemi pakritušam vai, kā mēdz apzīmēt, politiskajam līķim... paliek arvien spēcīgāki, arvien daudzskaitlīgāki un krasi pieaug to izgaršošanas bauda ... secinājums : lielākā daļa ir pretīgi divkosīgi bezgoda/kauna lišķi - pie tam vēl gļēvulīgi... kas sākumā bija piesardzīgi izteikumos, jo domāja, ka varēs paši piesmērēties Zatlera varbūtējo panākumu vilnim ... bet redzot, ka diez vai, nosprieduši, ka nav jau ko zaudēt ...un tāpēc mauc uz pilnu klapi, domādami, ka nebūs vairs jāiziet cauri neparocīgai situācijai, kad jāvienojas ar to, ko iepriekš aplikuši ... ES UZSKATU PAR NEPIEŅEMAMU UN NEVĒLOS PIEDALĪTIES ŠAJĀ CILVĒĶA APLIKŠANAS FARSĀ - ES PASS ...
.
... bet jebkurā gadījumā Zatlers nav izvēlējies iet vieglāko un ērtāko ceļu, atšķirībā no Vienotības atvienotās savienošanās ... un par to vien jau viņu var cienīt ... ja viņam, tā teikt, būs lemts mirt, tad viņš to būs izdarījis stāvus ķā viŗs... arī par to viņu var cienīt ... lai nu viņam spēks iziet līdz galam savu Golgātu ... mēs jau zinām,kas bija tie, kas ar vien ar nedēļas nobīdi samainīja "alelujas" brēcienus pret noziedznieku Barabu ... un kas bija tie, kas sita krustā ...

Atbildēt

tafnis

13.07.2011. 15:14

agraak latvijaa neviens prezidenta laulenis nebija pat domu izteicis par kaut kaada veida pensiju vinjam peec dziivesbiedra prezidentuuras beigaam...
zatleriene ne tikai domu izteica bet jau papiirus saaka kaartot..tai nu gan apgriezieni...
gan jau veel deeliem arii buutu nez kaadus pabalstus "likumiigi" nodroshinaajusi...
fujj. ciest nevaru elitaaro demokraatiju!!!

Atbildēt

dfd

13.07.2011. 12:59

Daži domā ka sākot ar brīdi kad viņi piedzimst visa pasaule ir viņiem parādā!Domāju ka Lilī vajadzētu arī bezmaksas vibratoru!

Atbildēt

moins

13.07.2011. 12:52

Varbūt Ķīlis ir Lilitas čalis, kas viņas sinteresēs bīda partiju.
Tas gan būtu - "hohma"!

Atbildēt

Hm

13.07.2011. 12:10

Konkrētā persona nekādas simpātijas neizraisa, bet principā saprātīga izmēra pensija būtu loģiska, jo, ja valstij ir vienalga, kas notiek ar bijušā prezidenta sievu, tas nedara godu arī valstij.

Atbildēt

aleluja

13.07.2011. 11:45

Kad Lilita iestāsies Zatlera reformu partijā? Tur arī varētu kādu papildus pensiju izkārtot!

Atbildēt

hars

13.07.2011. 11:44

viņa vēl pajauna beibe, kāpēc nevar iet strādāt, ja ar Valda loni nepietiek?

Atbildēt

Kauns

13.07.2011. 11:36

Kauns, ka mūsu valstī ir tik stulbi un skaudīgi cilvēki, kas savā apātijā neatšķir svarīgo no mazbūtiskā. Jā, jā tajā skaitā visi tie nievājošie komentāri šeitan!

Protams ir lieliski cepties par "skandālu", kur kāda amatpersona (vai šinī gadījumā tās sieva), likumīgā ceļā taisās kādus santīmus sev dabūt. Un nu tad visi tikai satraucas lai kādu ar pliku pakļu atstātu.

Bet prātiņa padomāt nepietiek, ka šādas ar "pliku pakaļu" atstātas amatpersonas tad arī ir vis izdevīgākās mūsu neivātajiem miljonu izzadzējiem.

Un tieši pateicoties šim pūļa stulbumam jebkurai amatpersonai ir stipri vieglāk saņemt naudu "pa kluso" no kādas dziļas kabatas, nekā to darīt jelkādā likumiskā veidā.

Kauns un pretīgi, gan par tautu, gan par pietiek.com !!!

Atbildēt

Puuks

13.07.2011. 10:46

Domāju, Lilitai būtu laiks iet strādāt !! Un nekādas pensijas nevajadzētu !

Atbildēt

darba gadi

13.07.2011. 10:43

Zatlerei tacu nav 20 gadi.Vina stradajusi kaa komisionkaa, gan bidijusi lietas traumaas, tatad pensiju ir nopelnijusi. Kur problemas?!

Atbildēt

DD1 to .

13.07.2011. 10:27

Vāzu, ko dāvinaja Spānijas karaļpāris Zatlera prezidentūras laikā, piesavināshanās bija tikai ziediņi. Gan jau būs vēl informācija par Zatleres nepiesātināmo apetīti. Un tāds pretendē uz Sauveža lomu?! Kā tik pashikot, izrādīties un paceļot, ar to lieki apgrūtinot arī valstis, kur viņi ieradās, jo vajadzēja apkalpot arī "lēdiju".

Atbildēt

x

13.07.2011. 10:04

Partija jau arī nav valža ,bet Ķilis tur visu bīda Droši ka māmele lika Zatlers tikai dara ko viņam liek Tas ir lupata un zem tupeles pampars

Atbildēt

Nikns aborigēns

13.07.2011. 08:21

Tai pelītei ir zilones pretenzijas!!!

Atbildēt

šausmas,šausmas!!!

13.07.2011. 07:40

Vēl šāds kampējs cer ---ka par šo kāds balsos---kaut izgāztos ---KĀ VECA SĒTA!!!!KAMPĒJI,BEZGOŽI!!!

Atbildēt

tante Bauskā

13.07.2011. 01:43

Kā jau minēju neesmu nedz Zatlera, nedz viņa sievas fane, tomēr neizskatu, ka tikai vietējiem senilajiem miljonāriem jākļūst par prezidentiem. Varbūt arī parastie mirstīgie to var izdarīt un tad šie sīkumi ir būtiski.

Atbildēt

tante Bauskā

13.07.2011. 01:41

Prezidentu dzīvespiedrēm Rietumos ir pensija, tāpat kā diplomātu un (dažas valstīs) profesionālo militāristu dzīvesbiedrēm. Tas mani, kā vienkāršu sievieti, ļoti pārsteidza, bet man apstāstīja, ka dzīvesbiedrei nav iespējas strādāt un principā tiek stingri ieteikts to nedarīt, jo viņa seko vīra nozīmejuma punktā un viss. Normāli pensiju viņa nenopelna, turklāt kā ziniet ASV ir pensiju fondi. Tātad viņai pieņemsism valsts departaments sniedz pensijas iespējas. Ja laulenis noliek karoti, tad viņai nav jāiet uz ielas, bet ir sava pensija. Visi Eiropas diplomāti ir šajā sistēmā. Prezidenti vēl jo vairāk

Atbildēt

PILSONE

13.07.2011. 01:11

Es pilnigi piekritu ieprieksejam komentaram
kura moto ir "ZEL"....
Si diezgan aprobezota Lilita ir kaut kada veida janodarbina ar kadu citu uzdevumu kas butu vinas ne visai augstas inteligences iespeju robezas.. Piemeram : vina varetu darboties virtuve(tagad jau Prezidenta Pils virtuve vinus vairs nebaros-bus jacep un javara pasai);iespejams, vina varetu taisit regularus reidus Centraltirgu vai Matisa Tirgu lai noskaidrotu vai visiem tirgotajiem ir nepieciesamas atlaujas;varbut vina varetu darboties pie Saktas puku tirdzina;varbut varetu parbaudit sabiedriskaja transporta vai visi brauceji ir iegadajusies biletes....
IESPEJU IR LOTI DAUDZ,LAI SI SIEVIETE VARETU SEV PATI NOPELNIT IZTIKU NEDIEDELEJOT KADUS % NO PREZIDENTA ALGAS UN NEPARAZITEJOT UZ NODOKLU MAKSATAJU PLECIEM
Mans ieteikums Lilitai Zatlerei personigi: protams,ar kauna,neertibas+citam estetiskam jutam
ne Dievs ne Daba jus nav apveltijusi. Bet ta nav jusu vaina.Vienkarsi"cits ir -cits nav apveltits".
Bet tas nedrikst traucet jus nemt vera musu labi domatos padomus,kuru galvenais merkis ir palidzet jusu viram darboties Latvijas+ Tautas laba
Sis padoms ir sekojosais:
LUDZU, LUDZU, LUDZU, LUDZU-NESEKOJIET VINAM VISUR KA ZURKA.DODIET VINAM BRIVIBU STRADAT!ATKAPIETIES!
Tikai skatoties vien uz jums cilveki zaude daudz nervu energijas... LUDZU,ATKAPIETIES NO VINA !!

Atbildēt

borcinsh

13.07.2011. 01:03

atkal Pasaule smejasies par Latviju ! ... ja bijusham Latvijas Valsts Prezidenta sievai bus kadas setnieces pensija !!!
parunajot par Latviju arzemes - SMEJAS VISI !

Atbildēt

zel

13.07.2011. 00:14

Domaju, ka Lilita sacukos ari Valza Reformu partiju,jo, ja padomaa, ko si partija var darit tautas un valsts labaa, ja vadonim blakus atrodas savtigs cilveks, kas domaa tikai par savu labumu. Gruti noticet, ka bus labak, ja tuvakais gimenes loceklis ir tik aprobezots. Butibaa vina blamee visu vina karjeru.

Atbildēt

feja

12.07.2011. 23:56

Bērziņš atstrādā aivaram, kretīnu bars, kad latvija no tādiem tiks vaļā?

Atbildēt

PILSONE

12.07.2011. 23:40

Cienijamais Zatleta kungs :
Ar visu manu cienu pret jums ka bijuso prezidentu un ka loti talantigu kirurgu pirms Latvijas Prezidenturas posma jusu dzive - atlaujiet man jums ko lugt:
LUDZU, LUDZU-IEROBEZOJIET SAVAS KUNDZES KLATBUTNI VISAS SAVAS AKTIVITATES UN PROCESOS KUROS JUS PIEDALISIETIES NAKOTNE!! VINA IR LOTI SAVTIGS CILVEKS.TAS IR REDZAMS VINAS IZTURESANAS MANIERE, TAS IR PAT IT KA UZRAKSTITS UZ VINAS SEJAS.VINA MAN ATGADINA ZURKU,KURA SEKO JUMS UZ KATRA SOLA. SORRY!
VINA JUSU REPUTACIJAI,ZATLERA KUNGS,JAU IR NODARIJUSI DAUDZ LAUNA UN NAKOTNE NODARIS VEL VAIRAK. ATBRIVOJATIES NO VINAS KLATBUTNES KA VIEN VARIET. VINA PARAZITE UZ JUSU GODPRATIBU.

Atbildēt

Fēlis

12.07.2011. 23:04

Ņemot vērā Valda gaidāmo pensiju un kundzes negatīvo pienesumu lauleņa karjeras lapā, manuprāt viņai nekas nepienākas.

Atbildēt

haralds

[R] 12.07.2011. 22:37

a sievasmātei? a bērniem? a mazbērniem? a brālēniem? a pavalstniekiem?

Atbildēt

Egija

12.07.2011. 22:12

Zatlers arvien vairāk pierāda, ak atrodas zem sievas tupeles. Tāda izskatās arī viņa topošā partija. Zem kuras tupeles viņš ir, veidojot savu "izcilo Reformu partiju"? Varbūt Lilita tā grib vai kāds tālāks kaimiņš?

Atbildēt

.

12.07.2011. 21:45

Kāds darbs ieguldīts, lai visu to savāktu un sarakstītos!
Te nu gan redzama V.Z. āža kāja.

Atbildēt

jurisx

12.07.2011. 21:25

Tādām zosīm bezmaksas pampersus līdz mūža beigām.Kārtīgi bezdievji un nīkuļi. Kauns.

Atbildēt

jurisx

12.07.2011. 21:25

Tādām zosīm bezmaksas pampersus līdz mūža beigām.Kārtīgi bezdievji un nīkuļi. Kauns.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: