Menu
Pilnā versija
Foto

Ziemsvētku konspirācija

Arhibīskaps Jānis Vanags* · 25.12.2021. · Komentāri (89)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maris

29.12.2021. 01:17

vislielākais brīnums ir tas ka šiem izdzimteņiem ļoti bieži savus īpašumus novēl vientuļie pensionāri. tikai vislielākā nožēla ir par to ka panamas kontus nevaram apskatīt.... Lai cik ,,reti'' tas nenotiktu...tāpat šie mācītājgalvas ir vienā līdzsvarā ar augstākajām valsts amatpersonām, jo bagātība ir mērāma miljonos.

Atbildēt

Maris

29.12.2021. 00:53

ak pajolini...ticēsim vairāk siem sudiem un dzjlak sudos iebrauksim. ticesim dievam(debesu valdniekam) neko savas dzives uzlabosanai nedarisim un viss bus vienkarsi dirsaa. Nu tacu neticiet cilveki siem sarlataniem...es loti labi zinu macitajus kuri vadija savu jauno x6 uz 170 km/h un deva ziedojumu 300eiro lai nebutu jaforme papiri(lai padirstu tiesības), tikpat labi zinu visaugstako priesteru virspriesteri(babtisu baznīca) kurs atradās grāvī ar savu 90 tūkstošus vērto džipu pilnīgā šmigā un mašīnā mētājās dauzd jack daniels pudeles daļa no tām iztukšotas (plakanciemā) un viņš labprāt no bībeles izvilka 500 eur un iedeva mums kā pateicību lai palīdzētu viņam tik līdz mājām turpināt dzert.....nāciet pie prāta cilvēki!!!!!!!!!!! baznīcas sveces mētājās pa visu salonu un vēl visādi baznīcas pričendāļi....uz viņš kā virs ...virs...virs... virskapelāns vai kā viņus tur baznīcā sauc vēl teica lai piebrauc pēc pārējā piķa uz baznīcu....nu vsp ahujel tas pajoliņš....un vēl tos lieciniekus kas brauca garām sauca par pidariem un svolochiem......nu tad kur var būt vēl ticība kāda šādiem kropļiem.....

Atbildēt

EsEsmu

28.12.2021. 23:03

Zvēra zīmi pieņēmušie vairs var tikai saukties par kristiešiem, bet ar Debesu valstību sakara tiem nav. Ziemassvētku arī vairs nav, palikušas tikai ātri dziestšas atmiņas. 2022 cilvēki ies pazušanā caur plašajiem vakcinācijas centriem un medijos skanēs nepārtraukts aicinājums. Lielās bēdas mūsu dzīvē ienāk plašiem soļiem. Laiki noslēdzas, šis ir laiku beigas.

Atbildēt

nunu

28.12.2021. 00:46

Atgaadinaajums par vella ragiem un aazha kaaju, kas spraucas aaraa no farizeja vanadzeena mellaas sutanas. Deels - izdariija pashnaaviibu, runaa ka bijis gejs un teetinsh sho novedis liidz tam ar savu naidiigo attieksmi. Pret siikaaku garinju buutu ierosinaata kriminaallieta, bet pret siles cuukaam jau tas Latvijaa notiekas reti. Meita - paziistama palaistuve uzdziivotaaja. Pats mellais vanadzeens ciitiigi meegjinaaja apzagties. Latvijas laikos bija kaudze dazhaadu siiku kristiigo sektinju, kuras nebija luteru branzhas sastaavaa. Prihvatizaacijas laikos mellais vanadzeens meegjinaaja sagraabties sho sektinju bijushos iipashumus, par laimi shim sadeva ar lineaalu pa pirkstiem un shis neko nedabuuja. Bauslis tev nebuus zagt uz mello vanadzeenu neattiecas, vinjam, ja dikti gribaas, tad var.

Atbildēt

ja tu

26.12.2021. 17:44

»

lauķis

Varbūt no Dieva, varbūt no savas zemapziņas


savās domās jautā, teiksim, kādiem gariem padomu, un tev momentā nāk atbildes, vai vari būt pārliecināts, no kurienes tās nāk?
Bet tev droši vien nav tik smagu problēmu, lai vērstos pie kāda augstāka gara. Ja dzīvē viss iet labi, tad tas nav vajadzīgs. Tad var teikt, ka tie, kas sarunājas ar gariem (vai Dievu) ir nojūgušies.

Atbildēt

man

26.12.2021. 17:17

»

kļimoviča aita

Lai būtu kopā, elpotu kopā, līdzjustu, palīdzētu, ja vien spēju - man tas ir pašsaprotami


nav vajadzīgs. Es grūtā brīdī pati atradu atbalstu. Varbūt no Dieva, varbūt no savas zemapziņas. Ja tev šķiet, ka esi palicis viens pret gandrīz visu pasauli, tad tomēr var atrast kādu palīgu :)

Atbildēt

būt kopā, elpot kopā

26.12.2021. 16:42

aicina mācītājs. Bet kaut kā nesanāk, jo ir tādi, kas sevi uzskata par īpašiem savā lepnībā. Nu kaut vai varavīksnes praida gājēji - skat, cik mēs lepni, un mums ir savi masu mediji, jūs pārējie, labāk negadieties mūsu ceļā!
Arī tie lepnie, bagātie, kas nekad nav cietuši badu, nav palikuši bez pajumtes - negribam ne redzēt ne dzirdēt neveiksmīgos lumpeņus!
Un, ja kāds tomēr uzbāžas ar savu bēdu stāstu, tad to var pārmācīt, pavajāt, jo vareniem viss iespējams.

Atbildēt

kļimoviča aita

26.12.2021. 15:34

»

IM

Ja ir zināšanas, ... tad ticība kļūst lieka? Bet vai tad ir? Tad jāprasa kurā pasaulē Tu dzīvo...


Par kādu "ticību" ir runa?

Pasakas un Zināšanas.
Ja Tev kāds ko pastāsta, priekš Tevis tā ir Pasaka, nekas vairāk. Tu vari to iemācīties no galvas, stāstīt citiem. Tas arī viss.
Ja Tu mācīsies, Tu apgūsi Zināšanas. Tad tās būs Tavas Zināšanas. Ja stāstīsi par tām citiem, viņiem tās būs tikai Pasakas, pat ja viņi iedomāsies, ka viņi tām tic.

Par kādu ticību runa ir Tavā gadījumā?
Vai par to, ko piedāvā baznīca?

Kāds sakars šai baznīcai, šim "mācītājam" (tādām, kas IT KĀ KAUT KO MĀCA!) ar Dievu, ar to, kāda ir šī un citas Pasaules, ar Jēzu, ar citiem apgaismotajiem, ar cilvēkiem, kuri patiešām ir mācījušies, un kuriem Pasaku vietā ir Zināšanas?

Iesākumam - ja gribi saprast, kurš ir patiess, NEKLAUSIES VIŅA VĀRDOS, SKATIES VIŅA DARBUS!
Nevis akli kaut kam tici...

Atbildēt

lauķis

26.12.2021. 14:27

»

Nika

Ir vārdi, kurus mēs dzirdam tikai ar ausīm, bet var pienākt brīdis, ka tu sāc izprast teikto. Es, piemēram, pārsvarā dzīvoju negatīvā. Man nav tā, nav šitā utt. Un burtiski dažas dienas atpakaļ, ejot uz darbu, (mans maršruts ves cauri Ziedoņdārzam), rīta nesteigā, baltajā klusumā, man caur sirdi un ...


Piekrītu.Iepazīsi sevi,iepazīsi Dievu.
Es gan dzīvoju pozitīvā,pats to radu ap sevi.Es neeju uz darbu un nestrādāju,es radu.Man nav ne kunga ne darba devēja.Iztieku no ta ko esmu radījis un paliek vēl citiem.

Atbildēt

IM

26.12.2021. 14:25

»

lauķis

Ja ir zināsanas,sapratne un izpratne tad ticība kļūst lieka


Ja ir zināšanas, ... tad ticība kļūst lieka? Bet vai tad ir? Tad jāprasa kurā pasaulē Tu dzīvo?
Šī nav zināšanas, sapratnes un izpratnes pasaule. Šī ir ticības un ieticēšanas pasaule un tai pat laikā galīgas nezināšanas, nesapratnes un neizpratnes pasaule. Šī pasaule ir tikai tāda augļa iznēsāšanas pasaule priekš piedzimšanas zināšanu pasaulē. Ticības pasaulē neieticējis auglis ir neaizmeties auglis, tātad beigts auglis priekš zināšanas pasaules, mūžīgās dzīves pasaules.
Šajā pasaulē nav nekas aktuālāks par ticību.

Atbildēt

Nika

26.12.2021. 14:11

»

lauķis

Vēlreiz.Ticēt vai zināt?Nav nekā ļaunāka par ticību bez zināšanām.Ka tu zini ka neesi aizgājis maldu ceļus?Tu to nezini bet akli tici.Aizmiglotu apziņu tu sauc par skaidru prātu.No sevis izglābt nevar neviens,tikai pats,jo tu esi Dievs


Ir vārdi, kurus mēs dzirdam tikai ar ausīm, bet var pienākt brīdis, ka tu sāc izprast teikto. Es, piemēram, pārsvarā dzīvoju negatīvā. Man nav tā, nav šitā utt. Un burtiski dažas dienas atpakaļ, ejot uz darbu, (mans maršruts ves cauri Ziedoņdārzam), rīta nesteigā, baltajā klusumā, man caur sirdi un smadzenēm skaidri kā zibens nāca sen zināmā patiesība, ka diena sākās ar Paldies. Paldies par to, kas ir. Un izrādās, ka IR ļoti daudz: tu esi [piedzimis. Tev ir abas rokas un kājas. Tu redzi un dzirdi. Man ir vēl dzīva mammīte. Lieliska māsa. Brīnišķīgs dēls, vedekla un divi mazbērni. Es nekad neesmu izjutusi badu. Es nekad neesmu bijusi bez pajumtes. Arī veselības turas. Vai tas ir maz? Vai par to nav jāssaka paldies? Vai mēs savu dzīvi bieži vien nenogalinām dēļ tā, ko neesam sasnieguši, bet kas, faktiski, ir absolūti nesvarīgs? Varbūt der ieiet saskaņā ar sevi, un tad, kad sevi esi iepazinis un iemīlējis, maniīt pasauli?

Atbildēt

kļimoviča aita

26.12.2021. 13:56

»

Nika

Paldies! Lielisks sprediķis! Katrs vārds - kā trāpīta bulta. Kur sirdī, kur smadzenēs. Bauda lasīt un izprast


Mēmais (kuram patiesībā nav ko teikt) vēršas pie Kurlā un Aklā (aprobežota prātā un sirdī)...

... kas nu kuram sagādā "baudu"...

Atbildēt

IM

26.12.2021. 13:42

»

lauķis

Vēlreiz.Ticēt vai zināt?Nav nekā ļaunāka par ticību bez zināšanām.Ka tu zini ka neesi aizgājis maldu ceļus?Tu to nezini bet akli tici.Aizmiglotu apziņu tu sauc par skaidru prātu.No sevis izglābt nevar neviens,tikai pats,jo tu esi Dievs


Ticībai savs laiks, zināšanai savs. Galvenais ir nepalaist garām, nepalaist garām ticību. Jo kad nāks zināšanas laiks ticībai vairs nebūs jēgas.

Atbildēt

Skolnieciņš

26.12.2021. 13:41

Es ticu Dieviem un Dievietēm. Es ticu dvēseles daudz šķautņainībai (cilvēkam ir miesa, dvēsele un gars). Es ticu dvēseļu nemirstībai un neievainojamībai. Es ticu reinkarnācijai (dvēseļu pārdzimšanai un pasauļu mainībai). Es ticu paralēlajām pasaulēm un multivisumam. Es ticu, ka gaišie Dievi ir radījuši cilvēci, un ka gaišie Dievi aizstāv cilvēci no tumšajiem Dieviem. Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

26.12.2021. 13:21

»

pa mācība

Skolnieciņam vēl jāmācās...


https://jauns.lv/raksts/arzemes/449706-kanada-bijusas-katolu-internatskolas-teritorija-atrod-vairak-neka-750-bernu-mirstigas-atliekas Kanādā bijušās katoļu internātskolas teritorijā atrod vairāk nekā 750 bērnu mirstīgās atliekas - Jauns.lv
Citāts no žurnāla «KasJauns»: ‘’ Pēc tam, kad Kamlūpsas katoļu internātskolā atrada 251 bērna ķermeni, varasiestādes sāka pārmeklēt arī daudzas citas vecās izglītības iestādes, kurās agrāk mācījās Kanādas iezemieši. Un 73. indiāņu rezervātā Saskačevanā tika uziets šausminošs atradums, vēsta "Unlaid". Vietējās katoļu internātskolas teritorijā, kas tika slēgta 1997.gadā, tika atrastas 751 cilvēka mirstīgās atliekas. Nav izslēgts, ka starp atklātajiem ir arī pieaugušo ķermeņi, taču zināms, ka lielākā daļa bijuši bērni. Viņi bija apglabāti neapzīmētos kapos, kas uz zemes nekādi neizcēlās."Tā nav tikai liela apbedījuma vieta, tā ir noziegumu slēpšanas vieta. Tieši tā mēs to uztveram. Mēs nevaram apstiprināt, ka šeit aprakti tikai bērni. Līdz mums nonākušas baumas, ka cietuši arī pieaugušie, jo par internātskolu atbildīga bija Romas katoļu baznīca," saka indiāņu 73. rezervāta vadītājs Kadmuss Delorme.’’. Šādi kristietība izplatījās Ziemeļamerikā.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Ko nu māžojies

26.12.2021. 13:12

»

Ko nu māžojies, archibīskap!

Ziemassvētku brīnums- Saule pēc dažu dienu pārdomām ceļas atkal augšā. Ja neceltos, tu būtu ellē ar visu dziesmu grāmatu


Par Saulstāvjiem runāt nedrīkst,var izkūpēt visa pasaciņa par žīda piedzimšanu un apgraizīsanu astotajā dienā,tas ir,1.janvārī.Dabā gads sākas ar pavasara sulgriežiem un auna zvaigznāju.

Atbildēt

Ko nu māžojies, archibīskap!

26.12.2021. 13:08

Ziemassvētku brīnums- Saule pēc dažu dienu pārdomām ceļas atkal augšā. Ja neceltos, tu būtu ellē ar visu dziesmu grāmatu...

Atbildēt

lauķis

26.12.2021. 12:59

»

IM

Bez ticības tādas skaidrības man gan nebūtu. Un tas tikai liecina ka ticība atkal kārtējo reizi noderēja lai iegūtu skaidrību un izglāba no tā lai neaizmaldītos līdzi tavos maldu ceļos. Noderēja un izglāba


Vēlreiz.Ticēt vai zināt?Nav nekā ļaunāka par ticību bez zināšanām.Ka tu zini ka neesi aizgājis maldu ceļus?Tu to nezini bet akli tici.Aizmiglotu apziņu tu sauc par skaidru prātu.No sevis izglābt nevar neviens,tikai pats,jo tu esi Dievs.

Atbildēt

pa mācība

26.12.2021. 12:52

Skolnieciņam vēl jāmācās :)
Veco derību nezinu, kaut kā negribas lasīt vecā drukā, bet Jauno derību derētu palasīt (protams, zinot to ka tur cilvēks pielicis savu roku klāt).
Nu un tur rakstīts, ka Jēzus labāk gāja pie pagāniem, ne pie liekulīgiem farizejiem. Un viņš negāja ar uguni un zobenu, bet ar patiesības vārdiem.

Atbildēt

IM

26.12.2021. 12:31

»

IM

Nu ja, par Tevi jau viss skaidrs. Dieva Esamībai netici, tici dievu sagudrošanai. Bet tā ka visi dievi ir tikai sagudrojumi tad kāpēc gan pret viņiem necīnīties? Pat jācīnās jo visi viņi ir sagudroti bet ir arī viens īsts. Un tas īstais un vienīgais ir Skolnieciņš pats. Kā saka, tas no tā ka, vai nu...


Bez ticības tādas skaidrības man gan nebūtu. Un tas tikai liecina ka ticība atkal kārtējo reizi noderēja lai iegūtu skaidrību un izglāba no tā lai neaizmaldītos līdzi tavos maldu ceļos. Noderēja un izglāba!

Atbildēt

IM

26.12.2021. 12:26

»

Skolnieciņš

Dievu ir daudz. Dieviešu ir daudz. Bet Tu ar savu vienu, vienīgo Dievu sludini Žīddievu. Un Tu vel argumentē ticību Žīddievam kā vienīgo pareizo. Žīddievu te ievazāja krustneši. Kristietība mūsu tautai ir uzspiesta ar viltu. Ne velti kristīgā baznīca veica n-tos krusta karus, genocīdus un piekopa inkvizīciju...


Nu ja, par Tevi jau viss skaidrs. Dieva Esamībai netici, tici dievu sagudrošanai. Bet tā ka visi dievi ir tikai sagudrojumi tad kāpēc gan pret viņiem necīnīties? Pat jācīnās jo visi viņi ir sagudroti bet ir arī viens īsts. Un tas īstais un vienīgais ir Skolnieciņš pats. Kā saka, tas no tā ka, vai nu kaut ko lieto, vai tikai no pārāk svaiga gaisa.

Atbildēt

Skolnieciņš

26.12.2021. 12:01

»

IM

Nu un, priekš kam tās daudzās saite? Lai redzētu cik bieži cilvēks pats sevi ieceļ Dieva vietā ar savām spējām dievu izgudrošanā...


Dievu ir daudz. Dieviešu ir daudz. Bet Tu ar savu vienu, vienīgo Dievu sludini Žīddievu. Un Tu vel argumentē ticību Žīddievam kā vienīgo pareizo. Žīddievu te ievazāja krustneši. Kristietība mūsu tautai ir uzspiesta ar viltu. Ne velti kristīgā baznīca veica n-tos krusta karus, genocīdus un piekopa inkvizīciju, lai sludinātu Žīddievu. IM, ko aizstāvi Žīddievu? Bez žīdu tautas nebūtu Žīddieva. Kāpēc Tu stādā par Žīddieva advokātu? Žīds esi? Es žīdu pasakas jeb Bībeli nelasu, es labāk lasu vēsturi un uzzinu ko jaunu par Simonu Šustinu. Tas ir vērtīgāk par žīdu pasakām. Un izbeidz ķēmot latviešu valodu. Žīddieva Esamību ej un skaidro žīdiem, bet ne te.

Atbildēt

Nika

26.12.2021. 11:31

Paldies! Lielisks sprediķis! Katrs vārds - kā trāpīta bulta. Kur sirdī, kur smadzenēs. Bauda lasīt un izprast.

Atbildēt

IM

26.12.2021. 11:22

»

Skolnieciņš

https://thenorsegods.com/norse-gods/#norse-gods (The Norse Gods...


Nu un, priekš kam tās daudzās saite? Lai redzētu cik bieži cilvēks pats sevi ieceļ Dieva vietā ar savām spējām dievu izgudrošanā?
Protams ka, arī kristietībā, un es teiktu ka pat starp mācītājiem daudzi ir tādi kas patiesībā Dievam nemaz netic, bet tic mācībai par Dievu kā tādam nepieciešamam cilvēces izgudrojumam. Nu un, reālā dzīve, vieni patiesi tic Dieva esamībai, citi izgudrojumiem, dažs labs nekam netic.
Tikai nu, ja salīdzina Dieva Esamību ar Dieva Esamības Izgudrojumu tad tomēr kaut kas neiet kopā. Proti Izgudrojums nevar aizstāt Esamību. Faktiski Vo9ltēra teiciens prasa papildinājumu - "vajadzēt jāizgudrot, bet diemžēl tas nemaz nav iespējams".

Atbildēt

Sorakari

26.12.2021. 11:13

»

Skolnieciņš

Simons Šustins bija īsts Iraēla dēls un nelokāms cionists līdz pat kapa malai. Viņš ar savu rīkojumu nogalināja dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu. Bet par to vietējie ebreji kautrīgi klusē, taču Viktora Arāja vārds ir izvazāts pa visām padomju laiku grāmatām. Tāda ir vēsture...


Nu nevazaja to Araju pa tam tām padomju grāmatām tik daudz,nevajag te pļūtīt…vairāk viņa vārds uzpeldēja brīvajā Latvijā.Puntulis,Maikovskis bija tie kurus vairāk lamāja un liekas ne bez iemesla…kas ar to Cukuru bija vispār nav saprotams.It ka bez vainas,bet viens no spēcīgākajiem slepenajiem dienestiem tērēja laiku un resursus lai viņu novāktu ..?Slēpās jau arī vins nokaut kā kas nemaz netiek noklusēts.Man šitie Araja vīri noklapeja onkuli tikai par to,ka bija atteicies ebrejus šaut

Atbildēt

Skolnieciņš

26.12.2021. 10:32

»

IM

Ja Dieva nebūtu tad Dievu vajadzētu izgudrot. (Voltērs


https://thenorsegods.com/norse-gods/#norse-gods (The Norse Gods)
https://www.thoughtco.com/gods-and-goddesses-in-norse-mythology-120007 (Major Gods and Goddesses in Norse Mythology)
https://www.godchecker.com/norse-mythology/list-of-names/ Norse Mythology
(The Mighty Gods of the Vikings...
The complete alphabetical list of Norse Gods and Goddess names.)
https://mythology.net/norse/norse-concepts/runes/ (runes)
https://viking-styles.com/blogs/history/what-is-asatru
https://viking-styles.com/collections/viking-jewelry
https://icelandmag.is/article/11-things-know-about-present-day-practice-asatru-ancient-religion-vikings (11 things to know about the present day practice of Ásatrú, the ancient religion of the Vikings)
https://icelandmag.is/article/heathenry-iceland-america-and-germany-mainstream-and-fringe
(Heathenry in Iceland, America and Germany: The mainstream and the fringe)
https://www.bbc.co.uk/bradford/content/articles/2005/10/25/odinist_feature.shtml (Odinism in West Yorkshire)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

IM

26.12.2021. 10:14

Ja Dieva nebūtu tad Dievu vajadzētu izgudrot. (Voltērs)

Atbildēt

Skolnieciņš

26.12.2021. 10:02

»

Obbvf

Ir kaut kāds dievs/i kuram vajag lai tu apgraizi bernam/sev krānu un need cūku, upurē kazu, dedzini svecītes, klanies divreiz dienā pielūdzot saules/akmeņus uc fiziskus KULTA objektus...


Komentētāj Obbvf, dievturi nekādus asiņainus upurēšanas rituālus neveic! Komentētāj Obbvf, izbeidz apmelot dievturus dzīvnieku slepkavībās. Nav lielāku dzīvnieku slepkavu par medniekiem. Nepiedēvē dievturiem mednieku un mednieku korporatīvu noziegumus. Dievturi praktizē bezasiņu ziedojumus Dieviem, kurus atstāj uz svētakmeņa svētmežā. Piemēram, pašizceptu maizes klaipu ar Māras krustu, pērkoņkrustu vai Laimas slotiņu.
Komentētāj Obbvf, izbeidz nomelnot, marginalizēt dievturus. Izbeidz sludināt melus par dievturiem.
Ar necieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

26.12.2021. 09:51

Simons Šustins bija īsts Iraēla dēls un nelokāms cionists līdz pat kapa malai. Viņš ar savu rīkojumu nogalināja dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu. Bet par to vietējie ebreji kautrīgi klusē, taču Viktora Arāja vārds ir izvazāts pa visām padomju laiku grāmatām. Tāda ir vēsture. Pretrunīga.
toldot.ru/life/lnames/lnam mes_8760.html? Ko nozīmē ebreju uzvārds Šustins? Uzvārda Šustins vēsture, izcelšanās un nozīme. (toldot.ru)
Ar necieņu, Skolnieciņš
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Ebreju cilts Dievs Jahve (jūdaistu, kristiešu un musulmaņu Dievs) un viņa tauta (ebreju tauta) ir nesusi Latvija un latviešiem tikai ļaunu. Es labāk lūgšu Sentēvu Dievus. Visvareno Pērkon – Debesu Tēv attīri Latvijas zemi no Kangariem, vientiešiem, zagļiem un krāpniekiem! Pērkoņtēv, ar saviem svētajiem zibeņiem sasper visus tos, kas dara pāri latviešu tautai. Virzi mūs uz gaismu, visvareno Pērkon. Lai pērkoņkrusts dāvā mūsu tautai drosmi un apņēmību! Lai Austras koks pasargā mūsu tautu no naidniekiem! Un neviens nespēs nesodīti latviešu tautai izdarīt pāri, kamēr latvieši ticēs Sentēvu Dieviem. Lai Latvju Dievi ir man liecinieki!!!

Atbildēt

Obbvf

26.12.2021. 09:28

»

Skolnieciņš

Bet visi kristieši pielūdz Žīddievu. Kristietība ir balstīta uz Žīddieva pielūgšanu. Pietam kristieši asi nosoda seno Dievu un Dieviešu pielūgšanu. Kristieši kalpo žīdiem. Kristieši ir aizlieguši Sentēvu Dievus un iznīcinājuši sentēvu pagānisko ticību


Ir kaut kāds dievs/i kuram vajag lai tu apgraizi bernam/sev krānu un need cūku, upurē kazu, dedzini svecītes, klanies divreiz dienā pielūdzot saules/akmeņus uc fiziskus KULTA objektus

Un

Ir Dievs kuram ir vienalga/nenepieciešami šie rituāli- ka tik tu zinib10 baušļus un viņa dēlu Jēzu Kristu par vienīgo pestītāju atdzīsti. Dievs kuru M.Luters stājotoes Romas pāvesta priekšā aprakstīja sekojoši 'Jūsu(Romas dievs) ir par MAZU'

Tā ir tava izvēle. Ticēt pasakām vai taisnīvai.

Atbildēt

Hdtvcgh

26.12.2021. 09:18

»

Marika

Vispār jau Jēzus ir dzimis 11. septembrī BC - tauru skaņas dienā, un ziemassvētkus sātanisti ir pārvērtuši gadsimtus atpakaļ...


Jēzus ir vēstijums un ceļš - nevis datums, ādaskrāsa , rituāls, krusts , utt uc priesteru izgudrojumi

Atbildēt

Ha

26.12.2021. 09:15

»

Asiirietis

Trāpies tik ceļā nekrietnais mūdzi


Vēl viens sado mazo iepermani- citur labi, bet ne te - te pastalas, te antivakceri, bet es ( "lielais superīgais visiem noderīgais") palieku. Aizej pie bargās kundzes lai tevi atštautkā/ saper , upuris atradies - lielais cietējs - realitātē BEBIS PIEUGUŠA CILVĒKA ĀDĀ.

Atbildēt

west

25.12.2021. 23:35

Beidz te ķēmoties un tēlot "dieva kalpu"!
Vai spogulī kādreiz ieskaties, meli un liekuli?
Neticu, ka esi vienkāršs stulbenis, piedošan, "ticīgais".

Atbildēt

Velns lai parauj tādu dzīvi

25.12.2021. 22:17

»

Pie joda tādu melus

Tieši kriestietība vislabāk pildīja bagātnieku makus un moku kambarus ar nepakļāvīgajiem. Savukārt attaisnoja bagātnieku noziegumus un par samaksu atlaida grēkus. Nu tieši tas, kas 30 gadus notiek Latvijā pie neveiktās deokupācijas un komunistu/čekistu izveidotās sistēmas


Pastalām jau vaig kādu vainīgo -komunistus,velkomistus,čekistus utt.Mēs jau neko!Musu sviestu Anglijas karaliene kkad uz maizes smērēja!Debili galīgie,un vēl sapipejas un sapņo par savu valsti,jo ātrāk tas beigsies jo bus labāk visiem!

Atbildēt

Marika

25.12.2021. 20:44

Vispār jau Jēzus ir dzimis 11. septembrī BC - tauru skaņas dienā, un ziemassvētkus sātanisti ir pārvērtuši gadsimtus atpakaļ.
Angliski https://goodnessofgodministries.international/2011/12/22/when-was-jesus-christ-born-the-bible-says-september-11-3bc-the-day-of-the-feast-of-trumpets/
te kāds ir iztulkojis krieviski (man nav laika tulkošanai)
https://t.me/bigshocktheory/16767

Atbildēt

Skolnieciņš

25.12.2021. 20:12

»

Slimu galvu vajag ārstēt, ja vien nav par vēlu!

Ar cieņu, Psichoterapeuts


Jānis Vanags ir drīzāk ir slims, jo pieaudzis, vesels vīrietis neies tautu muļķot ar žīdu pasakām.

Atbildēt

Skolnieciņš

25.12.2021. 20:10

»

VDK kurators Vanagam nav ieskaidrojis

Žīdu dievs nav dievs latviešiem


Bet visi kristieši pielūdz Žīddievu. Kristietība ir balstīta uz Žīddieva pielūgšanu. Pietam kristieši asi nosoda seno Dievu un Dieviešu pielūgšanu. Kristieši kalpo žīdiem. Kristieši ir aizlieguši Sentēvu Dievus un iznīcinājuši sentēvu pagānisko ticību.

Atbildēt

Sen

25.12.2021. 19:57

»

kļimoviča aita

Jāni Vanag...


jau mazākais desmit gadus katoļu Vatikāna izlūkdienests (lielākais pasaulē) realizē ekumēnismu (draudzīgu apvienošanos) starp konfesijām. Un tavu brīnumu - Vatikāna inkluzīvais kapitālisms klauvē pie mūsu durvīm.

Atbildēt

duraciņš, apmānīts uz četriem kulaciņiem

25.12.2021. 19:08

Tagad sanāk ka konspirācijas teorijas ir it kā labas ("elpošana kopā) bet mēs te šausminājāmies, kas nav pareizi, jātic pozitīvajam.

Atbildēt

...

25.12.2021. 17:21

»

Nu kā tā var ...

Vanagu Jānim potēšana patīk.PĀRĒJAIS TAD IR TIKAI LIEKULĪBA


Pirmo reizi sāpēja,otrreiz tāpat kā pirmo reizi,trešo reizi pēc ieraduma.Par nākamajām reizēm vēsture klusēs...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: